ITF M25 Plaisir - férfi páros

**ITF M25 Plaisir - férfi páros**

A férfi párosok ITF M25 Plaisir tornája egy profi tenisztorna, amely salakon kerül megrendezésre. A verseny része az ITF Men's Circuit, amely az ATP Challenger Tour alatti szintű párostornák sorozata. A tornát Franciaországban, Plaisirban rendezik meg, és általában júniusban kerül megrendezésre.

A torna 32 párost fogad, akik a főtáblán, illetve a selejtezőkön keresztül kvalifikálhatnak. A mérkőzéseket két nyertes játszmáig játsszák, a döntőt pedig három nyertes játszmáig. A torna győztes párosa pontokat szerez az ITF világranglistáján.

Az ITF M25 Plaisir - férfi páros torna kiváló alkalom a feltörekvő teniszezők számára, hogy pontokat szerezzenek a világranglistán, és tapasztalatot szerezzenek a magasabb szintű versenyeken. A torna népszerű a szurkolók körében is, akik élőben követhetik nyomon a jövő bajnokait.