Live Scores

Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 00' Tottenham (Flewless_phoenix) Esports 0-0 Man Utd (FEARGGWP) Esports
Labdarúgás Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 00' Royal Bears (RLB) Esports 0-0 Inactivetv (INA) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 00' Arsenal (Chellovekk) Esports 0-0 Liverpool (BlackStar98) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 08' Sampdoria (SpursMax) Esports 1-2 Fiorentina (Stig) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 08' Sassuolo (Supernova) Esports 3-1 Parma (RedDevil) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 09' Man Utd (FEARGGWP) Esports 0-0 Arsenal (Chellovekk) Esports
Labdarúgás Lengyel I Liga 56' Olimpia Grudziadz [7] Olimpia Grudziadz 0-2 Podbeskidzie Bielsko Biala [3] Podbeskidzie Bielsko Biala
Labdarúgás Osztrák Bundesliga 60' FC Salzburg [2] FC Salzburg 1-0 Rapid Vienna [3] Rapid Vienna
Labdarúgás Német Bundesliga I 62' Werder Bremen [17] Werder Bremen 0-1 Eintracht Frankfurt [12] Eintracht Frankfurt
Labdarúgás Német 3.Liga 62' Kaiserslautern [14] Kaiserslautern 1-1 1860 Munich [5] 1860 Munich
Labdarúgás Német 3.Liga 64' Chemnitzer [13] Chemnitzer 0-1 SG Sonnenhof Grossaspach [19] SG Sonnenhof Grossaspach
Labdarúgás Albán Bajnokság 90' FK Partizani [6] FK Partizani 1-2 Skenderbeu Korce [5] Skenderbeu Korce
Labdarúgás Lengyel II Liga 92' GKS Katowice [4] GKS Katowice 2-1 Gornik Leczna [2] Gornik Leczna
Labdarúgás Szerb Kupa 93'<sup>+4</sup> Vojvodina Vojvodina 0-0 Mladost Lucani Mladost Lucani
Labdarúgás Magyar Kupa 93'<sup>+6</sup> Budapest Honved Budapest Honved 2-1 Mezokovesd Zsory Mezokovesd Zsory
Labdarúgás Portugál Primeira Liga 94' Portimonense [17] Portimonense 1-0 Gil Vicente [9] Gil Vicente
Labdarúgás Montenegró Prva Liga 94'<sup>+5</sup> FK Rudar Pljevlja [5] FK Rudar Pljevlja 0-3 FK Podgorica [6] FK Podgorica
Kosárlabda Ebasketball Live Arena - 4x5 perc 3 - 00:05 OKC Thunder (Ash) Esports 40-44 DEN Nuggets (Miller) Esports
Röplabda Orosz Ural League 21-25,25-27,27-25,25-17 Elevation Ural 10-12 University Ural
Jégkorong Comet Division Short Hockey 3x10 perc 1 - 00:00 Reaktivnyye Bizony 0-0 Chernyye Grifony
Tenisz US Pro Tennis Series West Coast - nők 0-0 Mary Closs 1-2 Pamela Montez
Tenisz International Tennis Series 0-0 Brandon Perez 1-0 Noah Schachter
Tenisz US Pro Tennis Series West Coast 15-30 [381] Raymond Sarmiento 1-2 Nick Chappell [437]
Snooker Championship League Snooker 06/03 19:40 Alfie Burden 0-0 Chen Feilong
Snooker Championship League Snooker 06/03 18:30 Mark King 1-2 Harvey Chandler
Darts Remote Darts League 2020 06/03 20:00 James Richardson James Richardson 0-0 Joe Chaney
Asztalitenisz Setka Cup - nők Nadiia Kovtun 5-4 Marta Maliuta
Asztalitenisz Setka Cup - nők 9-11 Iulii Khomutovskyi 6-10 George Poturidis
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 12-10,11-6 Viacheslav Vacak 1-3 Yevhenii Holoborodko
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 12-10,13-11 Mykola Tovkach 2-2 Ivan Kryvyi
Asztalitenisz Pro Spin Series 9-11,11-5,11-9,11-9 Andrey Grishin 8-4 Mikhail Lukyanenko
Asztalitenisz Setka Cup - nők 6-11,11-8 Yurii Kolesnyk 4-3 Andrii Romanenko
Asztalitenisz Ukrán Win Cup 8-11,11-6,11-7 Arkadiy Shtaer 9-4 Viktor Vakhrushev
Asztalitenisz Ukrán Win Cup 9-11,17-15 Sergey Kireev 5-4 Vitaliy Gusev
Asztalitenisz Liga Pro 11-7,12-14 Vladimir Nemashkalo 2-4 Sergei Ogai
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Dmytro Kryshtal 0-0 Anatoliy Chaplyanka
Asztalitenisz Czech Liga Pro 3-11,11-8,7-11,11-7,11-8 Aleksandr Shirshov 11-11 Ruslan Samerhanov
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Maksym Kolos 0-0 Eduard Rubtsov
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 12-14,11-8,11-8,9-11 Eduard Rubtsov 10-8 Dmytro Kryshtal
E-sport DOTA2 - ESL One Birmingham EU & CIS 00:00 VP.Prodigy 1-0 Team Nigma
E-sport CS:GO - ESL European Championship 01:55 Sprout Sprout 16-9 Endpoint Endpoint
E-sport CS:GO - ESL European Championship 01:33 Elites Esports 1-15 Movistar Riders Movistar Riders
E-sport CS:GO - Home Sweet Home Cup 00:12 FATE 4-11 c0ntact
E-sport CS:GO - Hellcase Cup 01:49 Nemiga 7-6 SKADE