Live Scores

Labdarúgás Euro 2020 00' Germany [2] Germany View Hungary [4] Hungary
Labdarúgás Argentin Nacional B 00' CA Tigre [2] CA Tigre View CA Atlanta [3] CA Atlanta
Labdarúgás Brazil Serie B 00' Londrina [19] Londrina View Nautico Capibaribe [1] Nautico Capibaribe
Labdarúgás Euro 2020 00' Portugal [3] Portugal View Franciaország [1] Franciaország
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 00' Borussia Dortmund (Quavo) Esports View Bayer 04 (kit) Esports
Labdarúgás Északír Premier Liga - nők 02' Derry City - nők 0-0 Linfield - nők Linfield - nők
Labdarúgás Északír Premier Liga - nők 03' Glentoran Belfast United LFC - nők Glentoran Belfast United LFC - nők 0-0 Cliftonville LFC - nők
Labdarúgás Uruguayi Apertura 04' Torque [5] Torque 0-0 Penarol [8] Penarol
Labdarúgás Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 07' Abeldos (ATD) Esports 1-2 BlueMountState (BMS) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 08' Man Utd (Uke) Esports 2-2 Chelsea (Strateg) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 08' Tottenham (Johnny) Esports 1-0 Man City (Cyber-AK) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 10' Borussia Mgladbach (stdm) Esports 2-4 Borussia Dortmund (Quavo) Esports
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 14' CA Claypole [18] CA Claypole 0-0 San Martin De Burzaco [13] San Martin De Burzaco
Labdarúgás Strandfoci - 36 perces játékidő 15' Italy Beach [1] Italy Beach 2-0 Németország - strand [2] Németország - strand
Labdarúgás Argentin Primera D Metropolitana 15' Deportivo Liniers [7] Deportivo Liniers 0-0 Deportivo Muniz [5] Deportivo Muniz
Labdarúgás Argentin Nacional B 17' CA Guemes [1] CA Guemes 1-0 Defensores de Belgrano [3] Defensores de Belgrano
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 19' Real Pilar [8] Real Pilar 0-1 Sportivo Italiano [7] Sportivo Italiano
Labdarúgás Brazil Campeonato Cearense B 19' Uniao CE 0-0 Horizonte FC Horizonte FC
Labdarúgás Argentin Nacional B 20' Ferro Carril Oeste [8] Ferro Carril Oeste 0-0 Villa Dalmine [17] Villa Dalmine
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 21' Argentino Merlo [3] Argentino Merlo 0-0 Club Leandro N. Alem [17] Club Leandro N. Alem
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 21' General Lamadrid [12] General Lamadrid 0-0 El Porvenir [11] El Porvenir
Labdarúgás Argentin Primera D Metropolitana 22' Argentino de Rosario [9] Argentino de Rosario 0-0 Central Ballester [4] Central Ballester
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 22' Clachnacuddin Clachnacuddin 0-1 Inverness CT Inverness CT
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 22' CA Atlas [6] CA Atlas 0-0 Lujan [10] Lujan
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 22' Victoriano Arenas [19] Victoriano Arenas 0-0 Deportivo Espanol [16] Deportivo Espanol
Labdarúgás Argentin Primera D Metropolitana 22' CA Lugano [6] CA Lugano 0-0 Deportivo Paraguayo [11] Deportivo Paraguayo
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 23' CS Dock Sud [2] CS Dock Sud 1-0 Excursionistas [9] Excursionistas
Labdarúgás Brazil Campeonato Cearense B 23' Floresta EC Floresta EC 1-0 Pacatuba
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 23' CA Ituzaingo [5] CA Ituzaingo 0-0 Berazategui [15] Berazategui
Labdarúgás Argentin Primera C Metropolitana 23' Deportivo Laferrere [4] Deportivo Laferrere 0-0 Central Cordoba Rosario [1] Central Cordoba Rosario
Labdarúgás Argentin Primera D Metropolitana 24' Defensores de Cambaceres [2] Defensores de Cambaceres 1-1 Centro Espanyol [10] Centro Espanyol
Labdarúgás Brit barátságos mérkőzések 24' East Fife East Fife 0-0 The New Saints The New Saints
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norra Svealand 40' IFK Lidingo [2] IFK Lidingo 0-1 Enskede IK [5] Enskede IK
Labdarúgás Brazil U20 Liga 41' Jacuipense - U20 Jacuipense - U20 3-0 Vitoria da Conquista - U20 Vitoria da Conquista - U20
Labdarúgás USA NWSL - nők 44' [10] FC Kansas City - nők 0-0 Orlando Pride - nők [1] Orlando Pride - nők
Labdarúgás Izlandi Kupa 45' Stjarnan Stjarnan 0-0 KA Akureyri KA Akureyri
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norra Svealand 45' Enkopings SK [12] Enkopings SK 0-1 FC Stockholm Internazionale [1] FC Stockholm Internazionale
Labdarúgás Spanyol regionális liga 45' CFI Alicante 0-0 Athletic Torrellano
Labdarúgás Svájci 1.Liga Classic 45' Red Star Zurich Red Star Zurich 1-0 FC Kosova FC Kosova
Labdarúgás Brazil U20 Liga 45' Botafogo RJ - U20 Botafogo RJ - U20 1-1 Vasco da Gama - U20 Vasco da Gama - U20
Labdarúgás Brazil Campeonato Mineiro - U20 45' AC Tres Coracoes - U20 0-0 Cruzeiro U20 Cruzeiro U20
Labdarúgás Brazil Campeonato Mineiro - U20 45' Guarani - U20 Guarani - U20 0-1 Atletico Mineiro U20 Atletico Mineiro U20
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Södra Götaland 45' Kristianstad FC [11] Kristianstad FC 0-0 IFK Karlshamn [9] IFK Karlshamn
Labdarúgás Brazil Campeonato Gaucho 3 45' SC Rio Grande 0-1 Sport Clube Gaucho Sport Clube Gaucho
Labdarúgás Izlandi Kupa 45' IR Reykjavik IR Reykjavik 1-0 IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
Labdarúgás Peru Copa Bicentenario 45' Unión Comercio Unión Comercio 0-0 Sport Boys Sport Boys
Labdarúgás Skót Premier League 2 - nők 45' Glasgow Girls Nők Glasgow Girls Nők 1-2 Kilmarnock Women Kilmarnock Women
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norra Svealand 45' Kungsängens IF [6] Kungsängens IF 0-2 Kvarnsvedens IK [10] Kvarnsvedens IK
Labdarúgás Argentin Nacional B 45' Deportivo Maipu [14] Deportivo Maipu 0-0 Almirante Brown [6] Almirante Brown
Labdarúgás Izlandi Kupa 45' Afturelding Afturelding 1-1 IF Vestri IF Vestri
Labdarúgás Argentin Nacional B 45' CD Moron [11] CD Moron 1-0 CA San Telmo [10] CA San Telmo
Labdarúgás Argentin Nacional B 45' Instituto AC Cordoba [13] Instituto AC Cordoba 1-1 Guillermo Brown [18] Guillermo Brown
Labdarúgás Svájci 1.Liga Classic 45' Olympique de Geneve FC Olympique de Geneve FC 1-0 La Chaux-de-Fonds La Chaux-de-Fonds
Labdarúgás Brazil U20 Liga 45' Friburguense - U20 1-2 Cabofriense - U20
Labdarúgás Norvég Interkretsserie - U19 45' Vind - U19 0-3 Gran IL - U19
Labdarúgás Izlandi Kupa 45' KFS KFS 1-0 Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norra Svealand 48' FC Arlanda [13] FC Arlanda 0-1 IFK Stocksund [14] IFK Stocksund
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norra Svealand 64' IFK Österåkers FK [8] IFK Österåkers FK 1-2 Karlbergs BK [9] Karlbergs BK
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norrland 66' [15] Frösö IF 2-0 Gottne IF [3] Gottne IF
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 66' KSK Heist KSK Heist 1-3 Union Saint Gilloise Union Saint Gilloise
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norra Svealand 68' [3] FC Järfälla 1-0 Gamla Upsala SK [11] Gamla Upsala SK
Labdarúgás Svájci 1.Liga Classic 68' FC Paradiso 1-1 Gossau Gossau
Labdarúgás Svéd 1. oszt. Södra 68' Torns IF [11] Torns IF 2-2 Assyriska Turabdin IK [14] Assyriska Turabdin IK
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Norra Götaland 68' IK Oddevold [10] IK Oddevold 7-0 IFK Tidaholm [14] IFK Tidaholm
Labdarúgás Mauritániai 2. osztály 71' FC Dar El Barka 0-3 FC Alem
Labdarúgás Szenegáli FA Kupa 75' ASC Jaraaf ASC Jaraaf 1-0 Thies FC
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Västra Götaland 82' IK Tord [11] IK Tord 2-1 Assyriska BK [9] Assyriska BK
Labdarúgás Svéd 2. oszt. Södra Götaland 86' [15] FBK Balkan 0-1 Eslövs BK [12] Eslövs BK
Labdarúgás Dán Danmarksserien - visszasorolás 90' Kjellerup IF [2] Kjellerup IF 2-2 Ringkøbing IF [3] Ringkøbing IF
Labdarúgás Argentin Nacional B 90' Temperley [15] Temperley 0-1 San Martin de Tucuman [5] San Martin de Tucuman
Labdarúgás USA - Női liga 90' Gretna Elite Academy - nők 2-4 St. Louis Scott Gallagher - nők
Labdarúgás Litván Kupa 90' FK Neptunas Klaipeda 1-1 FK Babrungas FK Babrungas
Labdarúgás Szudáni Liga 90'<sup>+4</sup> Al Ahli Khartoum Al Ahli Khartoum 1-0 Alamal Atbara
Labdarúgás Arab Kupa - U20 90' Niger - U20 0-0 Mauritánia - U20 Mauritánia - U20
Labdarúgás Argentin Nacional B 91'<sup>+4</sup> All Boys [9] All Boys 1-1 Independiente Rivadavia [2] Independiente Rivadavia
Labdarúgás Finn Kolmonen 92' LPS LPS 3-5 FC Finnkurd FC Finnkurd
Labdarúgás Arab Kupa - U20 92'<sup>+5</sup> Tajikistan U20 Tajikistan U20 3-2 Egyesült Arab Emírségek - U20 Egyesült Arab Emírségek - U20
Labdarúgás Olasz Campionato Primavera 1 93'<sup>+6</sup> Juventus U19 [3] Juventus U19 1-2 Empoli U19 [6] Empoli U19
Labdarúgás FIFA Arab Kupa - selejtező 94'<sup>+4</sup> Lebanon Lebanon 1-0 Djibouti Djibouti
Labdarúgás Svéd 1. oszt. Södra 94' Ljungskile SK [3] Ljungskile SK 2-3 Tvååkers IF [5] Tvååkers IF
Kosárlabda Euro Basket - nők 1 - 10:00 Szerbia - nők [1] Szerbia - nők 0-0 Spanyolország - nők [2] Spanyolország - nők
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 1 - 03:28 DAL Mavericks (SAV) Esports 7-6 BOS Celtics (TRIPPY) Esports
Kosárlabda Euro Basket - nők 1 - 05:58 Belgium - nők [1] Belgium - nők 11-5 Oroszország - nők [2] Oroszország - nők
Kosárlabda Olasz Serie B 1 - 07:18 [1] Bakery Piacenza 10-0 Opus Libertas Livorno 1947 [2]
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 01:50 CHI Bulls (OREZ) Esports 51-72 MEM Grizzlies (PUMA) Esports
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 01:48 LA Lakers (Sidereal) Esports 39-34 MIL Bucks (Desperado) Esports
Kosárlabda Olasz Serie B 2 - 08:34 [1] Ristopro Fabriano 23-19 UEB Gesteco Cividale [3]
Kosárlabda Olasz Serie B 2 - 08:45 [3] Frata Nardò 17-18 Roseto [4] Roseto
Kosárlabda Ebasketball Liga Pro 4x5perc 4 - 01:01 ka4ika_dame Esports 65-74 pelmeshkabig Esports
Kosárlabda Nemzetközi 2 - 00:02 Lengyelország Lengyelország 44-42 Brazília Brazília
Kosárlabda Nemzetközi 3 - 10:00 Horvátország Horvátország 42-31 Puerto Rico Puerto Rico
Kosárlabda Marokkói Liga 3 - 10:00 AS Sale 42-25 Wydad Casablanca
Kosárlabda Nemzetközi 3 - 10:00 Szerbia Szerbia 45-43 Mexikó Mexikó
Röplabda FIVB Nations League Brazil [1] Brazil 0-0 Russia [5] Russia
Röplabda Israel National League Women 25-23,25-11 KK Tel Aviv 1 - nők 0-0 Hapoel Ironi Bat Yam Women
Röplabda Israel National League Women 27-25,25-19 MS Ramat Aviv - nők 0-2 Asa Ben Gurion Beer - nők
Röplabda Israel National League Women 25-17,25-16 Ness Ziona - nők 1-0 Hapoel Jerusalem Bnei Hinuch - nők
Röplabda FIVB Nations League 25-12,24-26 Italy [11] Italy 9-8 Németország [13] Németország
Baseball MLB 06/23 17:10 STL Cardinals [17] STL Cardinals 2-4 DET Tigers [24] DET Tigers
Baseball MLB 06/23 17:05 WAS Nationals [19] WAS Nationals 5-5 PHI Phillies [19] PHI Phillies
Baseball Triple A Minor League 06/23 17:05 Worcester Red Sox 1-2 Rochester Red Wings Rochester Red Wings
Baseball MLB 06/23 16:35 CHI White Sox [1] CHI White Sox 4-2 PIT Pirates [5] PIT Pirates
Jégkorong Eicehockey - 3x4 perc 3 - 01:00 Pinguins Kings (PSK) Esports 3-3 MOSKOW_kings (MKG) Esports
Tenisz ITF W60 Charleston - női páros 0-0 Rodriguez/Sanchez 0-0 Chang/Navarro
Tenisz ITF M15 Champaign 0-0 Khololwam Montsi 0-0 Ben Shelton
Tenisz ITF W60 Charleston 30-40 [158] Maria Sanchez 0-1 Gabriela Ce [284]
Tenisz ITF M15 Bergamo 15-40 Juan Ignacio Galarza 2-0 Lorenzo Bocchi
Tenisz ITF M25 Alkmaar 30-40 Dax Donders 2-5 Amaury Raynel
Tenisz ITF W15 Alkmaar 0-0 Julia Avdeeva 6-2,1-1 Anouk Koevermans
Tenisz UTR Pro Tennis Series Nevada Nick Lagaev 1-6,0-0 Michael Redlicki
Tenisz ITF W60 Charleston [250] Conny Perrin 4-6,1-1 Quinn Gleason [460]
Tenisz WTA Eastbourne - női páros Mattek-Sands/Mirza 3-6,4-3 McHale/Santamaria
Tenisz ITF M15 Bergamo 0-15 Giovanni Fonio 6-7,2-2 Luca Nardi
Tenisz WTA Eastbourne - női páros 8-5 Melichar/Schuurs 4-6,7-5,0-0 Andreescu/Putintseva
Tenisz ITF M15 Champaign 30-30 Gonzalo Villanueva 6-3,3-3 Kweisi Kenyatte
Tenisz ITF M15 Champaign 0-30 Alexander Bernard 7-6,4-2 Noah Schachter
Tenisz WTA Bad Homburg 0-15 [12] Petra Kvitova 6-2,6-7,2-0 Ann Li [70]
Tenisz ATP Eastbourne - férfi páros 0-0 Klaasen/Mclachlan 7-6,6-7,0-1 Cabal/Farah
Tenisz ITF M15 Champaign 40-0 Gage Brymer 3-6,6-2,4-0 Sho Shimabukuro
Tenisz UTR Pro Tennis Series Nevada 0-0 Aaron Bailey 6-7,1-2 Nicolas Kotzen
Tenisz UTR Pro Tennis Series Nevada 40-30 Alexander Stater 2-3 Alfredo Perez
Tenisz ITF W60 Charleston 40-30 Paige Hourigan 6-4,6-7,0-1 Emma Davis
Lóverseny Delaware Park 06/23 19:15 futam Delaware Park View
Lóverseny Belterra Park 06/23 19:00 futam Belterra Park View
Lóverseny Finger Lakes 06/23 18:58 futam Finger Lakes View
Lóverseny Indiana Grand 06/23 18:56 futam Indiana Grand View
Lóverseny Thistledown 06/23 18:50 futam Thistledown View
Lóverseny Feurs 06/23 18:46 Feurs (7. futam) View
Lóverseny Kempton 06/23 18:44 Kempton (6. futam) View
Lóverseny Philadelphia 06/23 18:43 futam Philadelphia View
Lóverseny San Isidro 06/23 18:35 Hipodromo Chile (8. futam) View
Lóverseny Naas 06/23 18:34 Naas (7. futam) View
Lóverseny Valparaiso 06/23 18:28 Valparaiso (5. futam) View
Lóverseny Bath 06/23 18:26 Bath (5. futam) View
Krikett Twenty20 06/23 17:30 Anglia ,100/6 Sri Lanka
Krikett Krikett 06/23 17:30 Surrey Surrey 146/8 Somerset Somerset
Krikett Krikett 06/23 17:30 Yorkshire Yorkshire 187/5 Worcestershire Worcestershire
Krikett Krikett 06/23 17:30 Durham Durham 157/5 Northants Northants
Agárverseny Newcastle EVE 06/23 19:12 Newcastle ESTI (7. futam) View
Agárverseny Harlow EVE 06/23 19:03 Harlow ESTI (7. futam) View
Agárverseny Wheeling Island 06/23 19:00 futam Wheeling Island View
Agárverseny Doncaster EVE 06/23 18:56 Doncaster ESTI (7. futam) View
Agárverseny Youghal EVE 06/23 18:54 Youghal ESTI (5. futam) View
Agárverseny Yarmouth EVE 06/23 18:51 Yarmouth ESTI (6. futam) View
Kelta sportok Leinster U20 Hurling 22:27 Dublin - U20 1.8(11)-1.6(9) Galway U20
Asztalitenisz Setka Cup Vaclav Ezr 0-0 Matej Stach
Asztalitenisz Setka Cup Volodymyr Chornobab 0-0 Oleksandr Kovalchuk
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Dmytro Alekseenko 0-0 Anton Veliiev
Asztalitenisz Setka Cup 11-5 Serhii Hot 10-4 Vladyslav Sheremeta
Asztalitenisz Setka Cup Dmytro Gudimenko 6-9 Illia Valchuk
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Ruslan Ivanov 2-5 Eduard Rubtsov
Asztalitenisz Liga Pro Dmitri Razinkov 9-9 Ivan Moshkov
Asztalitenisz Setka Cup 13-11 Vadym Ishchuk 6-6 Yaroslav Strilnyk
Asztalitenisz Setka Cup Women 5-11 Svitlana Yureneva 0-0 Yana Mykhailyk
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-6 Andrii Zeniuk 0-3 Petro Tsolik
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-8,12-10,6-11 Serhii Berezynskyi 6-6 Mykola Tovkach
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 8-11,11-9,12-10 Dmytro Belanchyk 0-6 Andrii Kurtenko
Asztalitenisz Liga Pro Vladimir Kasatkin 2-2 Igor Zemit
Asztalitenisz Cseh Liga Pro 10-12,11-7,7-11,11-5 Lubos Protiva 3-2 Daniel Brumlich
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 7-11 Maxim Senchenko 3-2 Serhii Rutskyi
Asztalitenisz Liga Pro 9-11 Pavel Pinkovskii 2-6 Aleksei Innazarov
Tollaslabda Danish Badminton League 21-15,15-21 Ditlev Jaeger Holm 4-0 Rasmus Gemke
Fallabda World Tour Finals - nők 06/23 18:15 Salma Hany 0-0 Nour El Sherbini
E-sport LOL - NLC Summer 00:00 Nordavind 0-0 Tricked Esport Tricked Esport
E-sport LOL - Ultraliga 19:12 PDW 0-0 K1CK Neosurf
E-sport CS:GO - Spring Sweet Spring 01:55 Endpoint Endpoint 15-13 Team Fiend
E-sport CS:GO - Spring Sweet Spring 01:55 Copenhagen Flames 9-8 Anonymo