Live Scores

Labdarúgás AFC Ázsia-kupa - U23 - selejtezők 04' Mongólia - U23 [2] Mongólia - U23 0-0 Malajzia - U23 [1] Malajzia - U23
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 08' France (Yaloo) Esports 1-0 Germany (rambeez) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 08' Belgium (BPBP94) Esports 0-1 Brazil (Howard) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09' Atalanta (Member) Esports 2-2 Lazio (fasTIC) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 10' Napoli (kiser) Esports 1-3 AC Milan (Skripp) Esports
Labdarúgás USA - MLS 45' Vancouver Whitecaps [13] Vancouver Whitecaps 1-0 Minnesota United [10] Minnesota United
Labdarúgás Mexikói Liga de Expansion 45' Dorados [1] Dorados 0-0 Venados FC [8] Venados FC
Labdarúgás Costa Ricai Primera Division 45' Municipal Perez Zeledon [12] Municipal Perez Zeledon 0-0 AD Guanacasteca [8] AD Guanacasteca
Labdarúgás USA - MLS 45' Portland Timbers [8] Portland Timbers 1-0 San Jose Earthquakes [21] San Jose Earthquakes
Labdarúgás Uruguayi Segunda 82' CA Atenas [9] CA Atenas 1-2 Albion FC [1] Albion FC
Labdarúgás Hondurasi Liga Nacional 93'<sup>+5</sup> CD Vida [1] CD Vida 1-1 Motagua [2] Motagua
Kosárlabda Kínai CBA 1 - 10:24 Liaoning Flying Leopards [5] Liaoning Flying Leopards 5-3 Nanjing Monkey King [18] Nanjing Monkey King
Kosárlabda Kínai CBA 1 - 09:46 Sichuan Blue Whales [13] Sichuan Blue Whales 4-6 Tianjin Pioneers [14] Tianjin Pioneers
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 2 - 00:10 POR Trail Blazers (IP MAN) Esports 34-29 NO Pelicans (EZA) Esports
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 4 - 01:07 LA Clippers (Aerolith) Esports 76-81 LA Lakers (Phoenix) Esports
Kosárlabda NBA 1 - 01:06 CLE Cavaliers [3] CLE Cavaliers 15-11 LA Clippers [3] LA Clippers
Kosárlabda Mexikói LNBP 3 - 10:00 Dorados [2] Dorados 46-36 Plateros de Fresnillo [3] Plateros de Fresnillo
Kosárlabda NBA 2 - 00:24 SAC Kings [19] SAC Kings 53-61 PHX Suns [19] PHX Suns
Kosárlabda NBA 2 - 02:28 MEM Grizzlies [7] MEM Grizzlies 46-46 POR Trail Blazers [19] POR Trail Blazers
Kosárlabda Salvadori Liga Mayor 4 - 00:25 [4] Brujos Izalco 87-94 Santa Ana BC [2]
Kosárlabda Panamai Liga Profesional 4 - 05:21 Correcaminos Colon Correcaminos Colon 81-52 Universitarios Panama
Baseball Mexikói Liga Del Pacifico 10/28 01:30 Navojoa 4-1 Los Mochis
Baseball MLB 10/28 00:09 ATL Braves [12] ATL Braves 2-7 HOU Astros [4] HOU Astros
Jégkorong Orosz MHL 1 - 00:52 Amurskie Tigry - U20 [16] Amurskie Tigry - U20 0-0 Almaz - U20 [5] Almaz - U20
Jégkorong NHL 2 - 20:00 PHI Flyers [13] PHI Flyers 3-2 EDM Oilers [1] EDM Oilers
Jégkorong AHL 2 - 03:04 COL Eagles [30] COL Eagles 2-2 BAK Condors [19] BAK Condors
Jégkorong NHL 3 - 04:54 VGS Golden Knights [7] VGS Golden Knights 2-2 DAL Stars [4] DAL Stars
Tenisz ITF M15 Monastir - férfi páros 40-15 Jovic/Suntic 2-2 Rodriguez/Verdier
Tenisz ITF M15 Monastir 30-15 Daniel Rincon 3-1 Pierre Antoine Tailleu
Tenisz ITF W15 Monastir 15-15 Kathleen Kanev 6-7,4-3 Rebeka Stolmar
Tenisz ITF M15 Monastir 30-30 James McCabe 2-0 Valentin Vacherot
Tenisz ITF M15 Monastir 0-0 Sascha Gueymard Wayenburg 6-7,5-2 Luca Sanchez
Lóverseny AUS Sapphire Co 10/28 03:15 futam Sapphire Coast View
Lóverseny AUS Te Aroha 10/28 03:11 futam Te Aroha View
Lóverseny AUS Gosford 10/28 03:00 futam Gosford View
Krikett Sheffield Shield 10/27 00:00 Queensland Queensland 459/6 Tasmánia Tasmánia
Krikett Sheffield Shield 10/26 23:30 New South Wales New South Wales 123/5,199 All Out Victoria Victoria
Agárverseny Caliente EVE 10/28 03:29 futam Caliente EVE View
Agárverseny AUS Casino 10/28 03:27 futam Casino View
Agárverseny AUS Shepparton 10/28 03:19 futam Shepparton View
Agárverseny Caliente EVE 10/28 03:12 futam Caliente EVE View
Agárverseny AUS Mount Gambi 10/28 03:08 futam Mount Gambier View
Agárverseny AUS Casino 10/28 03:05 futam Casino View
Agárverseny AUS Shepparton 10/28 02:57 futam Shepparton View
Agárverseny Iowa EVE 10/28 00:45 futam Iowa EVE View
Ökölvívás/MMA Ökölvívás/MMA 10/28 02:49 Ray Cooper III View Magomed Magomedkerimov
Asztalitenisz Setka Cup Vitalii Kobets 0-0 Maksym Balakiriev
Asztalitenisz Setka Cup 11-6 O Volo Kovalchuk 8-10 Andrii Kovrikov
E-sport VALORANT - VCT - NA 00:00 Rise 0-0 Cloud9 Blue