Darts |
European Tour 6 |
05/10 12:00 |
Thibault Tricole v Andrew Gilding
|
|
1-6
|
|
Kosárlabda |
Fülöp-szigeteki MPBL |
05/10 12:00 |
Pangasinan Heatwaves v Batang Kankaloo
|
|
65-66
|
|
Asztalitenisz |
TT Star Series |
05/10 12:00 |
Tomas Martinko v Ondrej Kveton
|
|
3-2
|
|
Labdarúgás |
Tádzsik Vysshaya Liga |
05/10 12:00 |
FC Hosilot v FC Barkchi
|
|
3-0
|
|
Labdarúgás |
Kenyai Szuperliga |
05/10 12:00 |
Naivas FC v Mathare United
|
|
1-3
|
|
E-sport |
CS2 - CCT Europe Series 2 |
05/10 12:00 |
BB Team v Enterprise
|
|
2-0
|
|
Teremlabdarúgás |
Orosz Szuperliga |
05/10 12:00 |
Ukhta v Novaja Generacija
|
|
6-2
|
|
Labdarúgás |
Orosz bajnokság - ifi |
05/10 12:00 |
Rostov - U19 v FC Akhmat Grozny - U19
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Orosz bajnokság - ifi |
05/10 12:00 |
FC Orenburg U20 v CSKA Moszkva - U19
|
|
0-5
|
|
Labdarúgás |
Etiópia - Premier Liga |
05/10 12:00 |
Kedus Giorgis v Ethiopian Insurance FC
|
|
0-1
|
|
Labdarúgás |
Örmény Premier League |
05/10 12:00 |
Alashkert FC v Shirak
|
|
2-3
|
|
Labdarúgás |
Örmény 1. osztály |
05/10 12:00 |
BKMA Vagharshapat 2 v Ararat Armenia II
|
|
4-3
|
|
Labdarúgás |
Örmény 1. osztály |
05/10 12:00 |
FK Lernayin Artsakh Goris v FC Syunik
|
|
4-1
|
|
Labdarúgás |
Kazah 1. osztály |
05/10 12:00 |
FK Kyran v Ulytau FC
|
|
0-1
|
|
Labdarúgás |
Grúzia - Erovnuli Liga |
05/10 12:00 |
FC Gagra v FC Samtredia
|
|
2-1
|
|
Krikett |
Banglades v Zimbabwe - 4. Twenty20 mérkőzés |
05/10 12:00 |
Banglades v Zimbabwe
|
|
143/10(19.5)-138/10(19.4)
|
|
Labdarúgás |
Görögország - Szuperliga 2 |
05/10 12:00 |
Makedonikos v AEK Athens B
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Anglia - Development League 2 |
05/10 12:00 |
Burnley - U21 v Coventry - U21
|
|
2-3
|
|
Labdarúgás |
Sweden Juniorallsvenskan |
05/10 12:00 |
Malmö FF - U19 v Halmstads BK U19
|
|
2-0
|
|
Labdarúgás |
Kínai Szuperliga |
05/10 12:00 |
Shanghai Port v Changchun Yatai
|
|
5-2
|
|
Labdarúgás |
Anglia - Development League 2 |
05/10 12:00 |
Cardiff - U21 v Hull - U21
|
|
3-4
|
|
Labdarúgás |
Thaiföldi Premier League |
05/10 12:00 |
BG Pathum United v Khonkaen United
|
|
3-2
|
|
Agárverseny |
AUS Traralgon |
05/10 11:59 |
futam Traralgon v
|
|
View
|
|
Strandröplabda |
CEV Nations Cup - nők |
05/10 11:58 |
Makhno/Rylova v Szabo/Villam
|
|
21-11
|
|
Agárverseny |
Harlow |
05/10 11:56 |
Harlow (9. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:55 |
Ondrej Kadavy v Ondrej Fiklik
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:55 |
Dmytro Shchegelskyi v Volodymyr Ivasiv
|
|
2-3
|
|
Tenisz |
ITF W75 Saint-Gaudens |
05/10 11:55 |
Claire Liu v Emeline Dartron
|
|
6-1,6-2
|
|
Agárverseny |
Central Park |
05/10 11:54 |
Central Park (4. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Saint-Cloud |
05/10 11:50 |
Saint-Cloud (4. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:50 |
Daniel Murawski v Adrian Eliasz
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:50 |
Adam Kosacky v Zdenek Zahradka
|
|
3-0
|
|
Tenisz |
ITF M15 Tbilisi - férfi páros |
05/10 11:50 |
Gengel/Lomakin v Bakshi/Tkemaladze
|
|
2-6,7-6,10-8
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:50 |
Lukasz Jarocki v Karol Wisniewski
|
|
1-3
|
|
Lóverseny |
JPN Kawasaki |
05/10 11:50 |
futam Kawasaki v
|
|
View
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/10 11:50 |
Raphael Kandra v Joel Makin
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
Hove |
05/10 11:47 |
Hove (12. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Geelong |
05/10 11:47 |
futam Geelong v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Mullingar |
05/10 11:46 |
Mullingar (9. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
WTT Saudi Smash - férfi páros |
05/10 11:45 |
Ma/Wang v Shinozuka/Togami
|
|
3-0
|
|
E-sport |
VALORANT - VCT China |
05/10 11:45 |
Trace Esports v Dragon Ranger
|
|
1-2
|
|
Agárverseny |
AUS Wagga |
05/10 11:45 |
futam Wagga v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Szingapúri Premier Liga |
05/10 11:45 |
Balestier Khalsa FC v Geylang International
|
|
2-2
|
|
Labdarúgás |
Szingapúri Premier Liga |
05/10 11:45 |
Hougang United FC v Lion City Sailors FC
|
|
1-4
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/10 11:42 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Central Park |
05/10 11:40 |
Central Park (4. futam) v
|
|
View
|
|
Strandröplabda |
Beach Pro Tour Madrid |
05/10 11:40 |
Viera/Saucedo v Nemec/Petruf
|
|
0-2
|
|
Strandröplabda |
Beach Pro Tour Pingtan |
05/10 11:40 |
Li/Yuan v Kurokawa/Kurokawa
|
|
2-0
|
|
Tenisz |
ITF M15 Bucharest - férfi páros |
05/10 11:40 |
Nesterov/Snitari v Chirita/Marinescu
|
|
6-1,3-6,10-2
|
|
Tenisz |
WTA Róma |
05/10 11:40 |
Clara Tauson v Anna Kalinskaya
|
|
1-6,2-6
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:40 |
Roman Cherevko v Oleg Pavlyuk
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
AUS Wentworth P |
05/10 11:40 |
futam Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Tenisz |
Challenger Mauthausen |
05/10 11:40 |
Max Hans Rehberg v Lucas Pouille
|
|
2-6,3-6
|
|
Tenisz |
ITF W15 Monastir |
05/10 11:40 |
Vaishnavi Adkar v Merna Refaat
|
|
7-6,3-6,2-6
|
|
Agárverseny |
Harlow |
05/10 11:38 |
Harlow (9. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Traralgon |
05/10 11:37 |
futam Traralgon v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:35 |
Pawel Kos v Bartosz Matachowski
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:35 |
Adrian Wiecek v Mateusz Golebiowski
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:35 |
Oleh Kapeliukha v Artem Trofymchuk
|
|
0-3
|
|
Tenisz |
ITF W15 Nova Gorica - női páros |
05/10 11:35 |
Kinoshita/Nikcevic v Peer/Troiano
|
|
6-3,6-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:35 |
Oleksandr Kolbasenko v Maksym Mrykh
|
|
1-3
|
|
Darts |
European Tour 6 |
05/10 11:35 |
Maik Kuivenhoven v Christopher Toonders
|
|
6-0
|
|
Labdarúgás |
Kínai Szuperliga |
05/10 11:35 |
Chengdu Rongcheng v Henan
|
|
4-2
|
|
Lóverseny |
La Capelle |
05/10 11:33 |
La Capelle (6. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Hove |
05/10 11:32 |
Hove (12. futam) v
|
|
View
|
|
Teremlabdarúgás |
Iráni Premier League |
05/10 11:30 |
Pas Tehran v Delsokhtegan FC
|
|
5-4
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:30 |
Vitalii Levshyn v Kiril Yurchenko
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:30 |
Milosz Kukawka v Michal Lysakowski
|
|
2-3
|
|
Tenisz |
ITF W75 Prague |
05/10 11:30 |
Ipek Oz v Marina Stakusic
|
|
6-2,3-6,6-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:30 |
Serhii Chuhai v Andrii Lushchyk
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/10 11:30 |
Jiri Koudela v Lubomir Jonas
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/10 11:30 |
Petr Jochym v Svatoslav Stempen
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/10 11:30 |
Ladislav Janousek v Vladimir Cermak
|
|
0-3
|
|
Lóverseny |
Fairview (SA) |
05/10 11:30 |
Fairview (D-Afrika) (5. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
JPN Sonoda |
05/10 11:30 |
futam Sonoda v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/10 11:30 |
Milan Smesny v Alexander Hejduk
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
AUS Geelong |
05/10 11:30 |
futam Geelong v
|
|
View
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/10 11:30 |
Gregoire Marche v Lucas Serme
|
|
0-3
|
|
Kosárlabda |
Fülöp-szigeteki PBA Cup |
05/10 11:30 |
TNT Tropang Giga v Rain or Shine Elasto Painters
|
|
116-99
|
|
Tenisz |
Challenger Mauthausen |
05/10 11:30 |
Francisco Comesana v Filip Misolic
|
|
7-5,6-4
|
|
Röplabda |
Indonéz Proliga |
05/10 11:30 |
Jakarta Pertamina v Palembang Bank Sumsel
|
|
1-3
|
|
Agárverseny |
AUS Wagga |
05/10 11:27 |
futam Wagga v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Mullingar |
05/10 11:26 |
Mullingar (9. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:25 |
Arkadiusz Mugowski v Krzysztof Kapik
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:25 |
Adrian Spychala v Bartosz Czerwinski
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:25 |
Vaclav Nadvornik v Ondrej Fiklik
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:25 |
Anatolii Nikolenko v Evgen Kovalov
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
Central Park |
05/10 11:24 |
Central Park (4. futam) v
|
|
View
|
|
Röplabda |
Russia Liga Pro |
05/10 11:20 |
Legion-pro v Empire-pro
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Challenger Series TT |
05/10 11:20 |
Miguel Nunez v Mohammed Javad Sohrabi
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:20 |
Vaclav Hejda Jr v Jonas Kulveit
|
|
2-3
|
|
Tenisz |
ITF W15 Nova Gorica - női páros |
05/10 11:20 |
Pinto/Pislak v Ignatjeva/Vlckova
|
|
2-6,3-6
|
|
Tenisz |
ITF W75 Prague |
05/10 11:20 |
Stephanie Wagner v Maja Chwalinska
|
|
3-6,4-6
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/10 11:20 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/10 11:20 |
Auguste Dussourd v Marwan El Shorbagy
|
|
0-3
|
|
Tenisz |
ITF M15 Monastir |
05/10 11:20 |
Max Wiskandt v Andrea Bacaloni
|
|
6-2,6-3
|
|
Agárverseny |
Harlow |
05/10 11:19 |
Harlow (9. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Saint-Cloud |
05/10 11:18 |
Saint-Cloud (4. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Wentworth P |
05/10 11:18 |
futam Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Hove |
05/10 11:17 |
Hove (12. futam) v
|
|
View
|
|