Lóverseny |
Horseshoe India |
05/09 20:45 |
Horseshoe Indiana v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Belmont At The |
05/09 20:43 |
Belmont At The Big A v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:40 |
Jaroslav Dohnal v Vladimir Milata Jnr
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 20:40 |
Marcin Balcerzak v Lukasz Jarocki
|
|
1-3
|
|
Agárverseny |
Swindon EVE |
05/09 20:37 |
Swindon ESTI (3. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Star Series |
05/09 20:36 |
Boguslaw Koszyk v Petr David
|
|
3-1
|
|
Agárverseny |
Newcastle EVE |
05/09 20:36 |
Newcastle ESTI (5. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:35 |
Waldemar Glanowski v Michal Szostak
|
|
3-0
|
|
Lóverseny |
Hipo Chile |
05/09 20:32 |
Hipo Chile v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:30 |
Grzegorz Jez v Ryszard Partyka
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 20:30 |
Kamil Rudomina v Grzegorz Poliniewicz
|
|
1-3
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge - férfi páros |
05/09 20:30 |
Ho/Yap v Faris/Kok
|
|
0-2
|
|
Krikett |
Cool & Smooth T10 |
05/09 20:30 |
Haynes Smith Sharks v St Paul's Barracudas
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF W75 Zephyrhills |
05/09 20:30 |
Kayla Day v Kajsa Rinaldo Persson
|
|
6-1,7-6
|
|
Tenisz |
ITF W75 Zephyrhills |
05/09 20:30 |
Whitney Osuigwe v Ann Li
|
|
4-6,2-6
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 20:30 |
Mykhailo Kistechko v Volodymyr Plishylo
|
|
2-2
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:30 |
Karel Baros v Richard Macura
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:30 |
Vaclav Svoboda v Radek Limbursky
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:30 |
Milan Regner v Zdenek Kasinski
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:30 |
Jakub Hradecky v Patrik Pycha
|
|
3-1
|
|
Tenisz |
ITF W75 Zephyrhills - női páros |
05/09 20:30 |
Arconada/Mateas v Appleton/Gleason
|
|
5-7,6-4,2-10
|
|
Kézilabda |
Nemzetközi |
05/09 20:30 |
Portugália - U20 v Spanyolország - U20
|
|
29-36
|
|
Tenisz |
ATP Róma |
05/09 20:30 |
Dusan Lajovic v Lorenzo Sonego
|
|
6-3,6-7,6-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:25 |
Jachym Zacharda v Petr Vanek
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 20:25 |
Piotr Strus v Jaroslaw Rolak
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 20:25 |
Dmytro Rehotun v Oleksandr V Kovalchuk
|
|
1-3
|
|
Agárverseny |
Swindon EVE |
05/09 20:22 |
Swindon ESTI (3. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Newcastle EVE |
05/09 20:21 |
Newcastle ESTI (5. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:20 |
Vojtech Sanc v Martin Boltik
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 20:20 |
Tomasz Filbrandt v Krzysztof Marcinowski
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 20:20 |
Nazar Danyliuk v Roman Cherevko
|
|
1-3
|
|
Lóverseny |
Thistledown |
05/09 20:20 |
futam Thistledown v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Gulfstream |
05/09 20:18 |
futam Gulfstream v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Monmore EVE |
05/09 20:16 |
Monmore ESTI (7. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 20:15 |
David Brichacek v Roman Durovic
|
|
2-3
|
|
Lóverseny |
Horseshoe India |
05/09 20:14 |
Horseshoe Indiana v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Belmont At The |
05/09 20:11 |
Belmont At The Big A v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Star Series |
05/09 20:10 |
Martin Olejnik v Petr David
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:10 |
Zbynek Vyskocil v Vladimir Milata Jnr
|
|
3-2
|
|
Agárverseny |
Hove EVE |
05/09 20:08 |
Hove ESTI (7. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Swindon EVE |
05/09 20:07 |
Swindon ESTI (3. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Hipo Chile |
05/09 20:07 |
Hipo Chile v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:05 |
Leszek Wilk v Krzysztof Wenda
|
|
1-3
|
|
Darts |
Premier League Darts |
05/09 20:05 |
Michael van Gerwen v Luke Littler
|
|
6-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 20:05 |
Arkadiusz Mugowski v Bartosz Kwodawski
|
|
2-3
|
|
Tenisz |
Challenger Santos |
05/09 20:05 |
Adolfo Daniel Vallejo v Gonzalo Bueno
|
|
home
|
|
Agárverseny |
Newcastle EVE |
05/09 20:02 |
Newcastle ESTI (5. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 20:00 |
Marek Chybinski v Pawel Kos
|
|
1-3
|
|
Strandröplabda |
CSVP Uberlandia - nők |
05/09 20:00 |
Taina/Victoria v Zapata/Amanda
|
|
20-16
|
|
Strandröplabda |
CSVP Uberlandia - nők |
05/09 20:00 |
Lopez/Lucas v Kyara/Veramendi
|
|
1-2
|
|
Strandröplabda |
CSVP Uberlandia - nők |
05/09 20:00 |
Zapata/Amanda v Taina/Victoria
|
|
0-0
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge - férfi páros |
05/09 20:00 |
Cattoen/Renoir v Chua/Russ
|
|
2-0
|
|
Kosárlabda |
South American Club League Women |
05/09 20:00 |
Aguada - nők v Club Power - nők
|
|
73-58
|
|
E-sport |
CS2 - RES Regional LATAM |
05/09 20:00 |
RED Canids v Intense
|
|
2-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 20:00 |
Kacper Slawinski v Krzysztof Kotyl
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 20:00 |
Andrii Zeniuk v Dmytro Zeniuk
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:00 |
Daniel Branny v Tomas Kindl
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:00 |
Milan Capek v Tomas Ranecky
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:00 |
Josef Grill v Lukas Krok
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 20:00 |
Jan Svoboda v Vratislav Petracek
|
|
0-3
|
|
Lóverseny |
Chelmsford City |
05/09 20:00 |
Chelmsford City (3. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Monmore EVE |
05/09 19:57 |
Monmore ESTI (7. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Pimlico |
05/09 19:57 |
futam Pimlico v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 19:55 |
David Bochnak v Vaclav Nadvornik
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 19:55 |
Oleksandr Mishchenko v Spartak Abalmaz
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 19:55 |
Krystian Kolodziej v Artur Daniel
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
Swindon EVE |
05/09 19:52 |
Swindon ESTI (3. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Hove EVE |
05/09 19:51 |
Hove ESTI (7. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 19:50 |
Tomas Krejci v Martin Boltik
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 19:50 |
Roman Zholubak v Alexander Tuzhylin
|
|
3-1
|
|
Lóverseny |
Thistledown |
05/09 19:50 |
futam Thistledown v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Gulfstream |
05/09 19:46 |
futam Gulfstream v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF M25 Trelew |
05/09 19:45 |
Marcos L C Baratau v Kaichi Uchida
|
|
0-6,3-6
|
|
Tenisz |
ATP Róma |
05/09 19:45 |
Mackenzie McDonald v Aslan Karatsev
|
|
6-4,3-6,4-6
|
|
Asztalitenisz |
TT Star Series |
05/09 19:44 |
Amirreza Abbasi v Boguslaw Koszyk
|
|
3-1
|
|
Agárverseny |
Newcastle EVE |
05/09 19:44 |
Newcastle ESTI (5. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Horseshoe India |
05/09 19:43 |
Horseshoe Indiana v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Hipo Chile |
05/09 19:42 |
Hipo Chile v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Valley EVE |
05/09 19:41 |
Valley EVE (5. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 19:40 |
Ludek Stoces v Martin Vana
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 19:40 |
Dawid Kotwica v Adrian Eliasz
|
|
2-3
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge - nők |
05/09 19:40 |
Samiya Imad Farooqui v Anna Tatranova
|
|
2-0
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge |
05/09 19:40 |
Panitchaphon Teeraratsakul v Arnaud Merkle
|
|
2-0
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge |
05/09 19:40 |
Iqbal D Syahputra v Meiraba Luwang Maisnam
|
|
2-0
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge - női páros |
05/09 19:40 |
Kanlaha/Muenwong v Norrman/Xu
|
|
2-0
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge - nők |
05/09 19:40 |
Tasnim Mir v Laura Fløj Thomsen
|
|
2-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 19:40 |
Jaroslav Dohnal v Dominik Lafek
|
|
1-3
|
|
Tenisz |
ITF M25 Trelew |
05/09 19:40 |
Valentin Garay v Ezequiel Monferrer
|
|
4-6,1-6
|
|
Lóverseny |
Belmont At The |
05/09 19:39 |
Belmont At The Big A v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Monmore EVE |
05/09 19:38 |
Monmore ESTI (7. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Swindon EVE |
05/09 19:37 |
Swindon ESTI (3. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 19:35 |
Tomasz Witkowski v Denys Kovtanyuk
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 19:35 |
Mateusz Burkacki v Adam Kasperski
|
|
3-1
|
|
Agárverseny |
Hove EVE |
05/09 19:32 |
Hove ESTI (7. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 19:30 |
Fabian Sikora v Ryszard Partyka
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Star Series |
05/09 19:30 |
Martin Olejnik v Amirreza Abbasi
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 19:30 |
Krzysztof Marcinowski v Lukasz Jarocki
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 19:30 |
Richard Macura v Daniel Branny
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 19:30 |
Radek Limbursky v Milan Capek
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 19:30 |
Patrik Pycha v Jan Svoboda
|
|
3-2
|
|