Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/10 11:30 |
Milan Smesny v Alexander Hejduk
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
AUS Geelong |
05/10 11:30 |
futam Geelong v
|
|
View
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/10 11:30 |
Gregoire Marche v Lucas Serme
|
|
0-3
|
|
Kosárlabda |
Fülöp-szigeteki PBA Cup |
05/10 11:30 |
TNT Tropang Giga v Rain or Shine Elasto Painters
|
|
116-99
|
|
Tenisz |
Challenger Mauthausen |
05/10 11:30 |
Francisco Comesana v Filip Misolic
|
|
7-5,6-4
|
|
Röplabda |
Indonéz Proliga |
05/10 11:30 |
Jakarta Pertamina v Palembang Bank Sumsel
|
|
1-3
|
|
Agárverseny |
AUS Wagga |
05/10 11:27 |
futam Wagga v
|
|
View
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/10 11:26 |
MIL Bucks (DIMES) Esports v LA Lakers (JABZ) Esports
|
|
63-58
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:26 |
Argentina (Flewless_phoenix) Esports v Netherlands (sane4ek8) Esports
|
|
2-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:26 |
Germany (Upcake22) Esports v Portugal (FEARGGWP) Esports
|
|
2-2
|
|
Agárverseny |
Mullingar |
05/10 11:26 |
Mullingar (9. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:25 |
Arkadiusz Mugowski v Krzysztof Kapik
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:25 |
Adrian Spychala v Bartosz Czerwinski
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:25 |
Vaclav Nadvornik v Ondrej Fiklik
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:25 |
Anatolii Nikolenko v Evgen Kovalov
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
Central Park |
05/10 11:24 |
Central Park (4. futam) v
|
|
View
|
|
Röplabda |
Russia Liga Pro |
05/10 11:20 |
Legion-pro v Empire-pro
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Challenger Series TT |
05/10 11:20 |
Miguel Nunez v Mohammed Javad Sohrabi
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:20 |
Vaclav Hejda Jr v Jonas Kulveit
|
|
2-3
|
|
Tenisz |
ITF W15 Nova Gorica - női páros |
05/10 11:20 |
Pinto/Pislak v Ignatjeva/Vlckova
|
|
2-6,3-6
|
|
Tenisz |
ITF W75 Prague |
05/10 11:20 |
Stephanie Wagner v Maja Chwalinska
|
|
3-6,4-6
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/10 11:20 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/10 11:20 |
Auguste Dussourd v Marwan El Shorbagy
|
|
0-3
|
|
Tenisz |
ITF M15 Monastir |
05/10 11:20 |
Max Wiskandt v Andrea Bacaloni
|
|
6-2,6-3
|
|
Agárverseny |
Harlow |
05/10 11:19 |
Harlow (9. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Saint-Cloud |
05/10 11:18 |
Saint-Cloud (4. futam) v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:18 |
Sevilla (Senior) Esports v Newcastle (Wboy) Esports
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:18 |
Benfica (lion) Esports v AC Milan (Koftovsky) Esports
|
|
5-0
|
|
Agárverseny |
AUS Wentworth P |
05/10 11:18 |
futam Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Hove |
05/10 11:17 |
Hove (12. futam) v
|
|
View
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/10 11:16 |
DAL Mavericks (KJMR) Esports v GS Warriors (TD24) Esports
|
|
60-61
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:15 |
Barcelona (Pontiac) Esports v Dortmund (Aladdin) Esports
|
|
3-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:15 |
Lazio (Dennis) Esports v FC Porto (Jack) Esports
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:15 |
France (Jason) Esports v England (Andrew) Esports
|
|
2-5
|
|
Labdarúgás |
Mongol Premier Liga |
05/10 11:15 |
Ilch v Bavarians FC
|
|
4-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:15 |
Italy (Walter) Esports v Portugal (Felix) Esports
|
|
4-4
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:15 |
Tottenham (Socrates) Esports v Aston Villa (Cruise) Esports
|
|
3-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:15 |
Man City (David) Esports v Arsenal (Furious) Esports
|
|
2-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:15 |
Roma (MisterX) Esports v Juventus (Bruno) Esports
|
|
1-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:15 |
Lazio (Palas) Esports v Napoli (VanGogh) Esports
|
|
1-2
|
|
Kosárlabda |
Spanyol Liga EBA |
05/10 11:15 |
Basket Zaragoza II v Bizkaia Bilbao II
|
|
63-72
|
|
Kosárlabda |
Spanyol Liga EBA |
05/10 11:15 |
Club Basquet Mollet v UB Archena
|
|
75-62
|
|
Lóverseny |
JPN Kawasaki |
05/10 11:15 |
futam Kawasaki v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Traralgon |
05/10 11:15 |
futam Traralgon v
|
|
View
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/10 11:15 |
Baptiste Masotti v Eain Yow Ng
|
|
0-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:14 |
Portugal (FEARGGWP) Esports v England (BlackStar98) Esports
|
|
1-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:14 |
Netherlands (sane4ek8) Esports v Germany (Upcake22) Esports
|
|
2-0
|
|
Agárverseny |
AUS Wagga |
05/10 11:12 |
futam Wagga v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:10 |
Alexander Tuzhylin v Nazar Danyliuk
|
|
1-3
|
|
Tenisz |
ITF W15 Bucharest |
05/10 11:10 |
Anamaria F Oana v Oana Georgeta Simion
|
|
6-1,3-6,6-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:10 |
Slawomir Dosz v Andrew Baggaley
|
|
1-3
|
|
Tenisz |
Challenger Francavilla |
05/10 11:10 |
Elmer Moller v Jacopo Berrettini
|
|
6-4,6-7,3-6
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:10 |
Oleksandr Bondarchuk v Andrii Datsenko
|
|
1-3
|
|
Tenisz |
ITF W15 Antalya - női páros |
05/10 11:10 |
Siedliska/Turkmen v Evtimova/Meliss
|
|
6-4,3-6,7-10
|
|
Agárverseny |
Central Park |
05/10 11:09 |
Central Park (4. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Mullingar |
05/10 11:08 |
Mullingar (9. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Geelong |
05/10 11:08 |
futam Geelong v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:06 |
Newcastle (Wboy) Esports v Benfica (lion) Esports
|
|
7-4
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:06 |
AC Milan (Koftovsky) Esports v Inter Milan (nikkitta) Esports
|
|
2-6
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:05 |
Wiekiera Arkadiusz v Piotr Kedzierski
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:05 |
Adrian Eliasz v Piotr Maruszak
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:05 |
Volodymyr Korobko v Rostyslav Fedyna
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:05 |
Artem Yurkov v Yurii Leymanovsky
|
|
0-3
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/10 11:04 |
MIL Bucks (CARNAGE) Esports v LA Lakers (JUGGERNAUT) Esports
|
|
42-40
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/10 11:04 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:02 |
Germany (Upcake22) Esports v Argentina (Flewless_phoenix) Esports
|
|
0-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/10 11:02 |
England (BlackStar98) Esports v Netherlands (sane4ek8) Esports
|
|
3-3
|
|
Agárverseny |
Hove |
05/10 11:02 |
Hove (12. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Harlow |
05/10 11:01 |
Harlow (9. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Wentworth P |
05/10 11:01 |
futam Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Röplabda |
Syria Premier League |
05/10 11:00 |
Al Salamiya v Al Soda
|
|
0-3
|
|
Kézilabda |
Ukrán Szuperliga - nők |
05/10 11:00 |
Karpaty Uzhgorod Women v Kosfc Nubip-Dush-21 Brovary Women
|
|
32-23
|
|
Kézilabda |
Ukrán Szuperliga |
05/10 11:00 |
HC Motor v Donbass Donetsk
|
|
43-19
|
|
Labdarúgás |
Szerb Srpska Liga |
05/10 11:00 |
FK Torlak v Prva Iskra
|
|
2-3
|
|
Labdarúgás |
Üzbég liga - nők |
05/10 11:00 |
Bunyodkor Tashkent - nők v Sogdiana - nők
|
|
0-1
|
|
Kézilabda |
Román Divizia A - nők |
05/10 11:00 |
Activ Prahova Ploiesti - nők v HCM Slobozia - nők
|
|
24-22
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:00 |
Benfica (Aladdin) Esports v Marseille (Jack) Esports
|
|
4-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:00 |
West Ham (Pontiac) Esports v AC Milan (Panic) Esports
|
|
3-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:00 |
Italy (Walter) Esports v England (Andrew) Esports
|
|
3-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:00 |
Belgium (Cleo) Esports v Portugal (Felix) Esports
|
|
2-4
|
|
Labdarúgás |
Bangladesi női liga |
05/10 11:00 |
Siraj Smriti Sangsad SC - nők v Nasrin Sports Academy - nők
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Kirgiz Top Liga |
05/10 11:00 |
FK Kyrgyzaltyn v FC Dordoi Bishkek
|
|
1-4
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/10 11:00 |
Maciej Kolek v Mateusz Gielazyn
|
|
0-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:00 |
Inter (Arthur) Esports v Napoli (VanGogh) Esports
|
|
3-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/10 11:00 |
Lazio (Palas) Esports v Roma (MisterX) Esports
|
|
3-4
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball Battle - 4x5 perc |
05/10 11:00 |
BOS Celtics (ViTOR) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
69-75
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball Battle - 4x5 perc |
05/10 11:00 |
NY Knicks (Moody) Esports v ORL Magic (blaylockk) Esports
|
|
84-86
|
|
Tenisz |
WTA Róma |
05/10 11:00 |
Irina-Camelia Begu v Oceane Dodin
|
|
home
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:00 |
Aston Villa (Cruise) Esports v Man Utd (Seagal) Esports
|
|
1-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/10 11:00 |
Tottenham (Socrates) Esports v Arsenal (Furious) Esports
|
|
2-2
|
|
Vízilabda |
Görögország - női kupa |
05/10 11:00 |
Alimos NAS - nők v Olimpiakos Pireus - nők
|
|
9-19
|
|
Asztalitenisz |
WTT Saudi Smash - női páros |
05/10 11:00 |
Chen/Wang v Jeon/Shin
|
|
3-0
|
|
E-sport |
Crossfire - CFSI |
05/10 11:00 |
Evolution Power v CaraHouse Esports
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/10 11:00 |
Krzysztof Marcinowski v Tomasz Filbrandt
|
|
2-3
|
|
Tenisz |
WTA Róma |
05/10 11:00 |
Anastasia Potapova v Jelena Ostapenko
|
|
4-6,2-6
|
|
Tenisz |
Challenger Prague |
05/10 11:00 |
Gauthier Onclin v Javier Barranco Cosano
|
|
6-3,2-6,7-5
|
|
Snooker |
World Seniors Bajnokság 2024 |
05/10 11:00 |
Jimmy White v Igor Figueiredo
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/10 11:00 |
Dmytro Prylepa v Ivan Fedoryshyn
|
|
2-3
|
|
Tenisz |
ITF M15 Antalya - férfi páros |
05/10 11:00 |
Saritas/Turker v Jin/Li
|
|
2-6,6-7
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/10 11:00 |
Pavol Hromadka v Oldrich Lzicar
|
|
2-3
|
|