07/07 01:00 2 [1] Argentína vs Kolumbia [3] 4-3
07/05 23:00 2 [1] Brazília vs Peru [2] 1-0
07/04 01:00 3 [1] Argentína vs Ecuador [4] 3-0
07/03 22:00 3 [2] Uruguay vs Kolumbia [3] 2-4
07/03 00:00 3 [1] Brazília vs Chile [4] 1-0
07/02 21:00 3 [2] Peru vs Paraguay [3] 7-6
06/29 00:00 5 [5] Bolívia vs Argentína [1] 1-4
06/29 00:00 5 [4] Uruguay vs Paraguay [2] 1-0
06/27 21:00 5 [1] Brazília vs Ecuador [4] 1-1
06/27 21:00 5 [5] Venezuela vs Peru [3] 0-1

Wikipedia - Copa América

A Copa América a CONMEBOL-tagországok férfi felnőtt nemzeti labdarúgó-válogatottjainak részére szervezett labdarúgótorna. Dél-Amerika legjelentősebb labdarúgótornája.

A tornát nem előzi meg kvalifikáció, a CONMEBOL mind a 10 tagja automatikusan részt vehet. Minden tornára két vendégcsapatot hívnak a szervezeten kívülről, így a tornán 12 válogatott vesz részt.

**Copa América**

A Copa América egy nemzetközi labdarúgótorna, amelyet a Dél-amerikai Labdarúgó-szövetség (CONMEBOL) rendez a dél-amerikai országok nemzeti válogatottai számára. A tornát először 1916-ban rendezték meg, és azóta négyévente rendezik meg.

A Copa América a legrégebbi nemzetközi labdarúgótorna a világon, és az UEFA Európa-bajnokság és az Afrikai Nemzetek Kupája mellett az egyik legrangosabb labdarúgótorna. A tornán 10 dél-amerikai ország vesz részt, valamint két meghívott ország, amely nem tagja a CONMEBOL-nak.

Az Argentína a legsikeresebb ország a Copa Américában, 15 győzelemmel. Uruguay 15 győzelemmel követi őket, Brazília pedig 9 győzelemmel. A jelenlegi címvédő Argentína, amely 2021-ben nyerte meg a tornát.

A Copa América 2024-et az Egyesült Államok rendezi, amely az első alkalom, hogy a torna Dél-Amerikán kívül kerül megrendezésre.