ITF W25 Pelham - női páros

**ITF W25 Pelham - női páros**

**Időpont:** [dátum]
**Helyszín:** [helyszín]

Az ITF W25 Pelham egy nemzetközi tenisztorna, amelyet Alabamában, Pelham városában rendeznek. A torna 25 000 dolláros összdíjazással rendelkezik, és a női párosok számára kerül megrendezésre.

A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tour része, amely lehetőséget biztosít a feltörekvő játékosok számára, hogy értékes pontokat szerezzenek és javítsák rangsorukat.

A tornán a világ minden tájáról érkező legjobb női párosok vesznek részt. Az előző győztesek között szerepel [előző győztesek neve].

A részvételre jogosultak azok a női párosok, akik az ITF rangsorolásban a 1000. helyen belül szerepelnek, illetve akiket a torna szervezői wild card-dal látnak el.

A torna formátuma egyetlen kieséses, ahol a győztes páros a döntőben találkozik.

Az ITF W25 Pelham egy nagyszerű lehetőség a teniszezők számára, hogy értékes tapasztalatokat szerezzenek magas szintű versenyen, és javítsák világranglistájukat.