ITF M15 Telavi - férfi páros

**ITF M15 Telavi - Férfi páros**

Az ITF M15 Telavi férfi páros tenisztorna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szervezett nemzetközi teniszverseny. A tornát a grúziai Telaviban rendezik meg salakpályán.

A torna 15 000 dolláros összdíjazással rendelkezik, ebből a győztes páros 2 250 dollárt kap. A verseny nyílt, és bármely játékos nevezhet, aki megfelel az ITF jogosultsági követelményeinek.

A torna egy kieséses formátumban zajlik, 32 párral a főtáblán. A párok két nyert szettig játszanak, kivéve a döntőt, amely három nyert szettig tart.

A torna győztesei értékes ATP-pontokat szereznek, amelyek segítenek nekik előrelépni a világranglistán. A torna lehetőséget nyújt a fiatal és feltörekvő játékosoknak, hogy tapasztalatokat szerezzenek és javítsák rangsorukat.

A férfi páros torna mellett a Telavi ITF M15 viadalon egyéni férfi és női versenyeket is rendeznek.