ITF W15 New Delhi - női páros

**ITF W15 New Delhi - női páros**

Az ITF W15 New Delhi női páros verseny egy professzionális teniszturna, amelyet New Delhiben, Indiában rendeznek. A torna az ITF World Tennis Tour része, amely a női tenisz második legmagasabb szintje a WTA Tour után.

A verseny kemény pályákon zajlik, és 16 páros indulhat. A győztes páros 15 ponttal gyarapítja az ITF világranglistán szerzett pontjait.

A 2023-as ITF W15 New Delhi női páros verseny március 20-tól 26-ig tart. A verseny összes mérkőzését a DLTA Komplexumban játsszák le.

A verseny kiemelt párosai a következők:

* [1] [Páros neve]
* [2] [Páros neve]
* [3] [Páros neve]
* [4] [Páros neve]

A torna lebonyolítása kieséses rendszerben történik, a döntőt március 26-án játsszák. A győztes páros trófeát, pénzdíjat és ITF világranglista pontokat kap.

Az ITF W15 New Delhi női páros verseny nagyszerű lehetőség a feltörekvő női párosok számára, hogy értékes ranglistapontokat szerezzenek, és tapasztalatot szerezzenek a magasabb szintű versenyeken.