ITF W15 Warmbad-Villach

**ITF W15 Warmbad-Villach**

Az ITF W15 Warmbad-Villach egy professzionális női tenisztorna, amelyet Ausztriában, Warmbad-Villachban rendeznek. A tornát az Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) rendezi, és a nők ITF World Tennis Tour részének minősül.

A torna története 2018-ig nyúlik vissza, amikor először rendezték meg. Az első torna győztese a német Katharina Hobgarski volt. A torna azóta is évente megrendezésre kerül, és olyan játékosoknak adott otthont, mint például a francia Harmony Tan, a svájci Stefanie Vögele és a magyar Bondár Anna.

Az ITF W15 Warmbad-Villach egy kemény pályás torna, amelyet a Warmbad-Villach Tenisz- és Golfklubban rendeznek. A torna 32 egyéni és 16 páros meccsből áll. A torna összdíjazása 15 000 dollár, a győztes pedig 2 550 dollárt és 15 ITF-pontot kap.

A torna vonzza a világ minden tájáról érkező játékosokat, akik az értékes ITF-pontokért és a magasabb szintű versenyeken való részvétel lehetőségéért küzdenek. A torna nagyszerű alkalom a helyi teniszrajongók számára, hogy világszínvonalú teniszt láthassanak.