ITF M15 Vero Beach - férfi páros

Az ITF M15 Vero Beach egy férfi páros tenisztorna, amelyet Floridában, Vero Beach-en rendeznek. A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tour része, és az ATP Challenger Tour alatti kategóriába tartozik. A tornát először 2021-ben rendezték, és azóta minden évben megrendezik.

A torna kétfordulós kieséses rendszerben zajlik, 16 párossal. A párosok egy 64 páros tábláról kerülnek kiválasztásra. A torna összdíjazása 15 000 dollár, a győztes páros 750 pontot kap az ATP-ranglistán.

Az ITF M15 Vero Beach egy fontos torna a fiatal férfi párosok számára, akik az ATP Challenger Touron való részvételre törekszenek. A torna lehetőséget biztosít számukra, hogy ranglistapontokat szerezzenek és tapasztalatokat szerezzenek a magasabb szintű versenyeken.

A torna legutóbbi győztesei a francia Arthur Cazaux és Térence Atmane voltak, akik 2023-ban nyerték meg a tornát.