ITF W15 Nagpur - női páros

**ITF W15 Nagpur - női páros**

Az ITF W15 Nagpur egy női tenisztorna, amelyet Indiában, Nagpur városában rendeznek. A torna a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) Women's World Tennis Tour része, és a 15 000 dolláros pénzdíjjal járó tornák közé tartozik.

A torna párosok számára kerül megrendezésre, és általában 16 duóból áll. A mérkőzéseket két nyert játszmáig játsszák, a döntőben három nyert játszmáig.

A torna győztesei ITF-ranglistapontokat kapnak, amelyek segítenek nekik javítani rangsorolásukat és bejutni a magasabb szintű tornákra.

Az ITF W15 Nagpur egy nagyszerű lehetőség a női párosok számára, hogy tapasztalatot szerezzenek és előrelépjenek pályafutásukban. A tornandozók magas színvonalú teniszre és izgalmas mérkőzésekre számíthatnak.