ITF W15 Norrkoping - női páros

Az ITF W15 Norrköping egy női tenisztorna, amelyet Svédországban, Norrköpingben rendeznek. Ez egy 15 000 dolláros díjazású verseny, amely a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) World Tennis Tour része. A torna általában júliusban kerül megrendezésre, és salakpályán játszák.

A torna két szakaszból áll: az első körből és a főtábláról. Az első fordulóban a játékosokat 8 csoportba osztják, és mindegyik csoport két nyertese jut tovább a főtáblára. A főtáblán 32 játékos vesz részt, akik 16 párosból állnak. A mérkőzéseket egyenes kieséses rendszerben játsszák, a győztes páros nyeri a tornát.

A torna történetének legsikeresebb játékosai Katarzyna Kawa és Viktória Kužmová, akiknek mindegyike kétszer nyerte meg a párost.