Az **ITF M25 Vacaria - férfi páros** egy professzionális tenisztorna, amelyet Brazíliában, Vacariában rendeznek. Az eseményt a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) szankcionálja, és része az ITF Men's Circuitnak.

**Története:**

Az ITF M25 Vacaria - férfi páros tornát először 2023-ban rendezték meg.

**Formátum:**

A torna egy 32 páros egyenes kieséses rendszerben zajlik. A mérkőzéseket két nyert szettig játsszák, rövidítéssel a harmadik szettben.

**Résztvevők:**

A tornán rangsorolt és rangsorolatlan játékosok egyaránt részt vesznek. A résztvevők között vannak a következő országokból érkező játékosok:

**Díjazás:**

A torna összdíjazása 25 000 dollár. A győztes páros 3600 dollár, a döntős páros pedig 2160 dollár díjazásban részesül.

**Rangsorolási pontok:**

A tornán való részvételért az ITF rangsorolási pontokat oszt ki. A győztes páros 25 pontot, a döntős páros pedig 16 pontot kap.

**Nyertesek:**

A torna első kiadását az argentin Juan Pablo Ficovich és Nicolas Kicker párosa nyerte, akik a döntőben legyőzték a brazil Pedro Boscardin Valentót és Joao Lucas Reis Da Silvát.