ITF M25 Cordoba

**ITF M25 Córdoba**

Az ITF M25 Córdoba egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szankcionál. A torna a férfiak ITF World Tennis Tour része.

**Helyszín:** Córdoba, Argentína
**Borítás:** Salak
**Díjazás:** 25 000 dollár

**Története:**

Az ITF M25 Córdoba tornát először 2017-ben rendezték meg. Azóta a torna évente megrendezésre kerül, és számos tehetséges fiatal játékosnak adott lehetőséget, hogy megmérettessék magukat a profi körben.

**Formátum:**

A torna 32 egyéni és 16 páros résztvevővel zajlik. Az egyéni mérkőzéseket három nyert szettig játsszák, míg a páros mérkőzéseket két nyert szettig.

**Díjazás:**

A torna győztese 25 000 dollárt és 25 ITF-pontot kap. Az ezüstérmes 15 000 dollárt és 16 ITF-pontot kap, míg a bronzérmesek 7500 dollárt és 8 ITF-pontot kapnak. A páros győztesek 7500 dollárt és 25 ITF-pontot kapnak.

**Jelentőség:**

Az ITF M25 Córdoba egy fontos torna a fiatal férfi teniszezők számára, akik a profi karrierjük építésén dolgoznak. A torna ITF-pontokat kínál, amelyek segítenek a játékosoknak a világ ranglistáján való előrelépésében.