ITF M25 Roda de Bara - férfi páros

**ITF M25 Roda de Bara - férfi páros**

Az ITF M25 Roda de Bara egy férfi páros tenisztorna, amelyet Spanyolországban, Roda de Barában rendeznek. A torna az ITF World Tennis Tour része, amely a professzionális tenisz alacsonyabb szintű versenysorozata.

**A torna története**

Az ITF M25 Roda de Bara tornát először 2023-ban rendezték meg. A torna kemény borításon zajlik a Club Tennis Roda de Bara teniszpályáján.

**A torna formátuma**

A tornán általában 16 kétfős csapat vesz részt. A párosok egyenes kieséses rendszerben versenyeznek, és a döntőig három nyert szettig tartó mérkőzéseket játszanak.

**A díjazás**

A torna összdíjazása 25 000 dollár. A győztes páros 3750 dollárt, a második helyezett páros pedig 2160 dollárt kap. A vereséget szenvedett elődöntősök 1272 dollárt, míg a negyeddöntősök 750 dollárt kapnak.

**Jelentős győztesek**

A torna első győztesei a spanyol Alejandro Davidovich Fokina és Conner Huertas del Pino voltak, akik 2023-ban nyerték meg a versenyt.

**Miért érdemes megnézni az ITF M25 Roda de Bara tornát**

Az ITF M25 Roda de Bara egy izgalmas tenisztorna, amely lehetőséget nyújt a fiatal és feltörekvő párosoknak arra, hogy értékes ranglistapontokat szerezzenek. A torna kiváló lehetőséget kínál arra, hogy élőben láthassuk a jövő teniszcsillagait versenyzés közben.