ITF M15 Olavarria - férfi páros

ITF M15 Olavarria - férfi páros tenisztorna

Az ITF M15 Olavarria egy Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szankcionált professzionális tenisztorna férfi párosok számára. Olavarriában, Argentínában kerül megrendezésre salakos pályán. A torna 2022-ben került először megrendezésre, és a 2023-as ITF World Tennis Tour része.

A torna 32 párból áll, akik egyenes kieséses rendszerben versengenek. A mérkőzések két nyert szettig (best of three sets) zajlanak, a döntőt három nyert szettig (best of five sets) játsszák.

A bajnoki címért és a pénzdíjakért versengő párok között a világ minden tájáról érkeznek játékosok. A torna nagyszerű lehetőséget kínál a feltörekvő párosoknak, hogy pontokat szerezzenek az ITF-ranglistán, és tapasztalatot szerezzenek a magasabb szintű versenyeken.

Az ITF M15 Olavarria egy izgalmas tenisztorna, amely a férfi páros tehetségének és versenyképességének bemutatóját ígéri. A nézők kiváló színvonalú teniszre számíthatnak, ahogy a játékosok a győzelemért küzdenek.