ITF M25 Edgbaston - férfi páros

**ITF M25 Edgbaston – Férfi páros**

Az ITF M25 Edgbaston egy Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szervezett profi tenisztorna, amely Edgbastonban, Egyesült Királyságban kerül megrendezésre. A tornát salakon játsszák, és az ATP Challenger Tour része. A nőknek szóló ITF W25 Edgbaston versennyel egyidejűleg kerül megrendezésre.

A férfi páros verseny 32 párból áll, akik kétfős kieséses rendszerben versenyeznek. Az első fordulót előmérkőzések előzik meg, ahol a kvalifikációt szerzett párok az főtáblán szereplő párokkal mérkőznek meg. A döntőt három nyert szett alapján játsszák.

A győztes páros ATP-pontokat és pénzdíjat kap. A tornán való részvétel segít a játékosoknak javítani helyezésüket az ATP ranglistáján, és értékes tapasztalatokat szerezni a profi teniszben.