ITF W75 Andrezieux-Boutheon - női páros

**ITF W75 Andrezieux-Boutheon - Női páros**

Az ITF Women's World Tennis Tour részeként megrendezett 75 000 dollár összdíjazású ITF W75 Andrezieux-Boutheon egy professzionális tenisztorna, amelyet fedett kemény pályán rendeznek az Andrézieux-Boutheonban, Franciaországban.

A torna döntős formátumú, 16 páros részvételével. A párosok két nyertes szettet játszanak, a döntőben pedig három nyertes szettet. A torna győztesei 90 WTA-ranglistapontot és 6700 dollárt kapnak.

Az ITF W75 Andrezieux-Boutheon egy presztízsért vívott verseny, amely lehetőséget ad a feltörekvő játékosoknak arra, hogy értékes WTA-pontokat szerezzenek, és javítsák a ranglistájukat. A torna minden évben a teniszvilág legígéretesebb párosainak seregét vonzza, akik a WTA Tour legjobb versenyzői közé kívánnak kerülni.