ITF W15 Brossard - női páros

**ITF W15 Brossard – Női páros**

Az ITF W15 Brossard egy professzionális tenisztorna, amelyet Kanadában, Brossardban rendeznek. A torna az ITF Women's World Tour része, amely a nők számára a második legmagasabb szintű professzionális teniszverseny az WTA Tour után.

**Formátum**

A torna páros formátumban zajlik, 16 párral a főtáblán. A párok kieséses rendszerben versenyeznek, a nyertes párok továbbjutnak a következő körbe, míg a vesztes párok kiesnek. A torna győztese a döntőben nyertes páros lesz.

**Díjazás**

A torna összdíjazása 15 000 USD, amelyet a párok a helyezésük alapján osztanak meg. A győztes páros a díjazás mellett 125 ranglistapontot is kap a WTA ranglistáján.

**Résztvevők**

A tornán olyan nemzetközi játékosok vesznek részt, akik a WTA ranglistáján a 200. és 1000. hely között vannak. A párosok általában különböző országokból állnak, és a versenyzők között feltörekvő tehetségek és tapasztalt profik egyaránt megtalálhatók.

**Történelem**

Az ITF W15 Brossardot először 2022-ben rendezték meg, és azóta is minden évben megrendezik. A torna népszerűvé vált a női párosok körében, akik a ranglistapontok megszerzésének és a tapasztalatszerzésnek a lehetőségét látják benne.

**Jelentőség**

Az ITF W15 Brossard egy fontos esemény a női párosok számára, amely segít nekik a ranglista rangsorában való előrelépésben és a magabiztosság építésében. A torna egyben lehetőség a fiatal játékosok számára, hogy megmutassák képességeiket és felhívják a figyelmet tehetségükre.