ITF W35 Jackson - női páros

**ITF W35 Jackson - női páros**

Az ITF W35 Jackson egy nemzetközi tenisztorna, melyen kizárólag női párosok vesznek részt. A torna a Jackson Tennis Centerben kerül megrendezésre, Mississippi államban, az Egyesült Államokban.

A torna 2023. március 6-12. között kerül megrendezésre, összdíjazása 35 000 dollár. A győztes páros 140 ponttal gazdagodik a WTA páros világranglistáján, míg a döntős páros 90 pontot kap.

A mezőnyben a világ minden tájáról érkező párosok szerepelnek, akik a WTA ranglista élvonalából és a feltörekvő tehetségek közül is kikerülnek. A torna kiváló lehetőséget nyújt a párosoknak, hogy értékes pontokat szerezzenek, és javítsák a világranglista helyezésüket.

A mérkőzéseket kemény pályán játsszák, és a párosok két nyert szettig küzdenek. A torna egyenes kieséses rendszerben zajlik, a győztes csapatok pedig továbbjutnak a következő körbe.

A szurkolók a torna ideje alatt élvezhetik a kiváló minőségű tenisz mellett a változatos kísérőprogramokat is, mint például a játékosok aláírásgyűjtése, ajándéktárgyak vásárlása és étel-ital standok.