Orosz 2. osztály | 10/06 12:00 | 12 | Torpedo Moscow v Zorkiy Krasnogorsk | W | 2-1 | |
Orosz 2. osztály | 09/30 11:00 | 11 | Rotor Volgograd II v Torpedo Moscow | W | 0-3 | |
Orosz Kupa | 09/26 17:15 | 5 | Torpedo Moscow v Dinamo Moszkva | L | 0-1 | |
Orosz 2. osztály | 09/22 12:00 | 10 | Torpedo Moscow v Dynamo Bryansk | W | 1-0 | |
Orosz 2. osztály | 09/15 12:00 | 9 | Metallurg Lipetsk v Torpedo Moscow | D | 0-0 | |
Orosz 2. osztály | 09/10 16:30 | 8 | Torpedo Moscow v FK Khimik Novomoskovsk | W | 2-1 | |
Orosz 2. osztály | 09/02 13:00 | 7 | Torpedo Moscow v FK Kaluga | W | 3-0 | |
Orosz 2. osztály | 08/26 13:00 | 6 | Torpedo Moscow v FK Kvant Obninsk | W | 1-0 | |
Orosz Kupa | 08/22 16:30 | 6 | Torpedo Moscow v Shinnik Yaroslavl | W | 2-0 | |
Orosz 2. osztály | 08/17 15:00 | 5 | Sokol Saratov v Torpedo Moscow | W | 0-2 | |
Orosz 2. osztály | 08/11 11:00 | 4 | Torpedo Moscow v FK Ryazan | W | 1-0 | |
Orosz Kupa | 08/07 15:30 | - | FK Ryazan v Torpedo Moscow | W | 0-3 | |
Orosz 2. osztály | 08/03 15:30 | 3 | Salyut Belgorod v Torpedo Moscow | W | 0-1 | |
Orosz Kupa | 07/30 16:30 | - | Torpedo Moscow v Torpedo Vladimir | W | 1-0 | |
Orosz 2. osztály | 07/26 16:24 | 2 | Torpedo Moscow v Strogino | W | 1-0 | |
Európai barátságos mérkőzések | 07/10 15:00 | - | Spartak Moszkva II v Torpedo Moscow | D | 2-2 | |
Európai barátságos mérkőzések | 06/30 08:30 | 1 | Torpedo Moscow v Veles | D | 3-3 | |
Európai barátságos mérkőzések | 06/22 09:00 | 1 | FK Khimki v Torpedo Moscow | W | 1-2 | |
Orosz 2. osztály | 05/27 14:00 | 26 | Torpedo Moscow v FK Energomash Belgorod | L | 1-2 | |
Orosz 2. osztály | 05/20 11:00 | 25 | Saturn Ramenskoye v Torpedo Moscow | D | 1-1 | |
Orosz 2. osztály | 05/16 17:00 | 24 | Torpedo Moscow v Zorkiy Krasnogorsk | W | 1-0 | |
Orosz 2. osztály | 05/11 15:00 | 23 | Dynamo Bryansk v Torpedo Moscow | D | 0-0 | |
Orosz 2. osztály | 05/04 17:00 | 22 | Torpedo Moscow v FC Ararat Moscow | D | 1-1 | |
Orosz 2. osztály | 04/28 16:00 | 21 | Torpedo Moscow v FK Ryazan | D | 0-0 | |
Orosz 2. osztály | 04/24 15:30 | 18 | FK Kaluga v Torpedo Moscow | W | 1-2 | |
Orosz 2. osztály | 04/21 12:00 | 20 | Zenit Penza v Torpedo Moscow | W | 0-3 | |
Orosz 2. osztály | 04/14 15:00 | 19 | Torpedo Moscow v FK Khimik Novomoskovsk | L | 1-2 | |
Európai barátságos mérkőzések | 03/25 11:00 | 1 | Torpedo Moscow v Torpedo Vladimir | W | 5-0 | |
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések | 02/13 13:00 | 1 | Torpedo Moscow v Torpedo Kutaisi | W | 1-0 | |
Orosz 2. osztály | 11/12 11:00 | 17 | Torpedo Moscow v Rotor Volgograd II | W | 2-1 |
A Torpedo Moszkva (oroszul: Футбольный клуб Торпедо Москва, magyar átírásban: Futbolnij klub Torpedo Moszkva) orosz labdarúgócsapat, székhelye a fővárosban, Moszkvában található.
Az 1960-as 1970-es évek egyik szovjet sikercsapata, 3 alkalommal nyerte meg a szovjet bajnokságot, illetve 6 alkalommal hódította el a szovjet kupát. Jelenleg az orosz harmadosztályban versenyez.